ASS

Do: Członków Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami

 

Szanowni Państwo.

W imieniu Przewodniczącego Związku- Pana Sławomira Rudowicza, serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Zjeździe Szkoleniowo-Integracyjnym dla Członków Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami, który odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2018 r. w Karpaczu. Spotkanie będzie podzielone na dwie części – oficjalną i integracyjną. W ramach pierwszej, podsumowana zostanie działalność Związku za II półrocze 2018, a prezentacje wygłoszą zaproszeni goście: mec. Maciej Kiełbus z kancelarii prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners nt. zmian w ustawach odpadowych, p. Katarzyna Błachowicz nt. korzyści płynących z członkostwa w Klastrze Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, a o skutecznej ochronie przeciwpożarowej w branży gospodarki komunalnej opowie p. Tomasz Ignaczak reprezentujący Spółkę MULTIMON Polska. W programie także, wystąpienia Członków Związku- producentów sprzętu komunalnego. W ramach drugiej części spotkania, mającej na celu integrację środowiska, zapraszamy Państwa na biesiadną kolację oraz wycieczkę po malowniczych zakątkach Karpacza.

Mamy nadzieję, że dwudniowe wyjazdowe spotkanie będzie okazją do omówienia najważniejszych spraw związanych z obecną sytuacją przedsiębiorców z naszej branży, w sprzyjającej, nieformalnej atmosferze. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają w wyniku żywej dyskusji a Państwa cenne uwagi pozwolą nam jeszcze lepiej realizować strategiczne cele Związku, a zatem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Mile widziana jest również obecność osób towarzyszących.

Poniżej szczegóły organizacyjne:

Miejsce:

Kompleks wczasowy Sandra SPA, ul. Obrońców Pokoju 3, 58-540 Karpacz (więcej o hotelu: https://www.sandra.karpacz.pl/)

Czas:

6-7 grudnia 2018 r.

Rejestracja:

Do 15.11.2018 r. na załączonej karcie zgłoszenia, którą prosimy wysłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt pobytu:

- 440,00 PLN brutto od osoby, nocleg w pokoju jednoosobowym

- 390,00 PLN brutto od osoby, nocleg w pokoju dwuosobowym

  Ze względów logistycznych, prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 15 listopada br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program

Karta zgłoszenia

Informacje organizacyjne

 

Publikacje

Reformę odpadową czas zacząć

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Proste założenia zawiłego systemu ROP

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

"Covidowych" rozwiązań nadal b…

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.