Szanowni Państwo.

             Zapraszamy serdecznie do udziału w II Zjeździe Szkoleniowo-Integracyjnym Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami, który odbędzie się w dniach 4-6 grudnia br. w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort **** w Świeradowie-Zdroju. W ramach części szkoleniowej Zjazdu uznani w branży Rady Prawni omówią najnowsze zmiany wprowadzone nowelizacją UCPG, najistotniejsze zagadnienia wynikające z nowego PZP oraz uwarunkowania prawne i praktyczne funkcjonowania bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami. W programie także wystąpienia Członków Wspierających ZPGO. Zjazd zakończymy podsumowaniem działalności Związku za II półrocze 2019 oraz omówieniem kierunków działań ZPGO na rok 2020. W ramach drugiej części spotkania, mającej na celu integrację środowiska, zapraszamy Państwa na bankietową i biesiadną kolację.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w tym roku proponujemy dwa warianty uczestnictwa w wydarzeniu. Pierwszy zakłada udział w części szkoleniowo-integracyjnej, która rozpocznie się w dniu 4 grudnia o godz. 14.00, a zakończy dnia następnego o godzinie 16.30. Wariant drugi przewiduje przedłużenie pobytu, w ramach którego w czwartek 5 grudnia odbędzie się biesiada grillowa, a w piątek po śniadaniu udamy się na wycieczkę do Pragi.

Mamy nadzieję, że wyjazdowe spotkanie będzie okazją do omówienia najważniejszych spraw związanych z obecną sytuacją przedsiębiorców z naszej branży, w sprzyjającej, nieformalnej atmosferze. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają w wyniku żywej dyskusji i wymiany poglądów, a Państwa cenne uwagi pozwolą nam jeszcze lepiej realizować strategiczne cele Związku, a zatem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Mile widziana jest również obecność osób towarzyszących.

Poniżej karta zgłoszenia, program Zjazdu oraz informacje organizacyjne. Ze względów logistycznych prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 13 listopada 2019 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia 

Program

Informacje organizacyjne

Wycieczka do Pragi

 

ggjjk

Publikacje

Gospodarka odpadami. Problemy, przyszłoś…

Gospodarka odpadami. Problemy, przyszłość i rozw...

03
Wrz 2020

Bezpieczni w pracy, czyli pierwszy rok K…

Magdalena Sułek-Domańska, Monika Kita- Koalicja ...

08
Kwi 2020

Nadchodzi wiosenny klimat

Karol Wójcik- przewodniczący Rady Programowej ZP...

08
Kwi 2020

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.