Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 01.10.2020 roku Krzysztof Sosnowy został powołany na Prezesa Zarządu w Spółce EKOCEL należącej do naszego Związku. Do Grupy ZOELLER dołączył w 2004 roku obejmując stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Handlowych w EKOCEL. Po ugruntowaniu silnej pozycji marki EKOCEL na polskim rynku, objął stanowisko Export Managera w SKK (obecnie ZOELLER TECH), rozwijając od podstaw rynki zagraniczne takie jak Rosja, Rumunia, kraje bałtyckie oraz rynki krajów nordyckich.

Głównym celem nowego Prezesa jest przede wszystkim dalszy wzrost sprzedaży oraz rozwój marki EKOCEL na rynku polskim.

Rainer Rohler i Agnieszka Janczarska pozostają w Spółce EKOCEL na stanowiskach Członków Zarządu.

Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu Krzysztof Sosnowy będzie realizował swoje dotychczasowe zadania Dyrektora ds. Sprzedaży w ZOELLER TECH.

DSC 3094 Edit

EKOCEL Sp. z o.o.: należymy do międzynarodowej Grupy Zoeller. Zajmujemy pozycję lidera na polskim rynku w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla firm komunalnych. Naszą najlepszą gwarancją jakości i rzetelności jest ponad 2000 pojazdów ze znakiem EKOCEL znajdujących się w codziennej eksploatacji polskich firm komunalnych. Wysoka jakość produktów potwierdzona jest certyfikatami ISO 9001:2015 i 14001:2015. Dzięki wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym mamy doświadczenie i wiedzę, które dla Klienta oznaczają konkretne korzyści. Oferujemy zabudowy przygotowane do transportu różnych frakcji odpadów. Dzięki szerokiemu zakresowi pojemności skrzyń ładunkowych (od 7 do 31 m3), jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Zabudowy wyposażone są we wrzutniki typu otwartego lub zamkniętego, obsługujące wszystkie rodzaje standardowych pojemników.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym i serwisowym firmy FAUN. Oferujemy zarówno pojazdy do wywozu odpadów, jak również uniwersalne zamiatarki miejskie VIAJET oraz lotniskowe TERRAJET.

Posiadamy stacjonarne punkty serwisowe w Polsce (Rekowo Górne, Warszawa, Chorzów) oraz serwisy mobilne w: Wrocławiu, Warszawie, Chorzowie, Poznaniu, Jarosławiu,  Rekowie Górnym i Szczecinie. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania: testowanie, naprawy i przeglądy serwisowe oraz dostawę oryginalnych części zamiennych.

Jesteśmy dynamiczni, elastyczni i szybko reagujemy na zmiany. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując naszą ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Stoimy na stanowisku, że partnerska współpraca powinna przynosić długoterminowe korzyści obu stronom. Ciągłe udoskonalamy i rozwijamy nasze produkty, gwarantując najwyższej jakości produkty i usługi. Wszystkim Klientom oferujemy bezpieczny produkt zgodny ze standardami UE.

Publikacje

Reformę odpadową czas zacząć

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Proste założenia zawiłego systemu ROP

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

"Covidowych" rozwiązań nadal b…

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.