Kalendarz wydarzeń

14. Konferencja Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów
Od Wtorek, 10 Maj 2022 -  10:00
Do Czwartek, 12 Maj 2022 - 14:00
Odsłon : 67

14. edycja Konferencji MBP pod patronatm branżowym ZPGO w tym roku odbędzie się w fomule hybrydowej, w Toruniu i online.

Zrównoważony rozwój, powracające rozporządzenie o MBP, ROP i system kaucyjny, konkluzje BAT, wzrost cen energii to niezwykle ważne tematy dla wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się mechanicznym i biologicznym przetwarzaniem odpadów. Wymogi na rynku stają się coraz bardziej zaostrzone dlatego firma Abrys, postanowiła w tym roku skupić się na nowoczesnych rozwiązaniach problemów, które dotykają branżę.

Zaproszeni do dyskusji zostaną eksploatatorzy, eksperci oraz wszyscy uczestnicy konferencji. Pierwszy raz firma Abrys stworzy specjalny format, w którym każdy będzie mógł zabrać tak istotny głos w debacie o problemach dotykających sektor gospodarowania odpadami w technologiach MBP. Wnioski z debaty i Państwa spostrzeżenia staną się kierunkiem i podpowiedzią nie tylko dla przyszłych edycji konferencji, ale również dla całej branży.

Obrady konferencji odbędą się 10-11 maja 2022 r. natomiast dzień później uczestnicy udadzą się do jednego z najnowocześniejszych zakładów przetwarzania odpadów w Polsce – Saniko we Włocławku.

Więcej informacji na temat konferencji oraz rejestracja znajdują się na stronie: https://mbp.abrys.pl/
Kontakt do koordynatora konferencji: Jakub Koronowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 784 036 990

300x250

Publikacje

Reformę odpadową czas zacząć

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Proste założenia zawiłego systemu ROP

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

"Covidowych" rozwiązań nadal b…

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.