zpgo logo

Szanowni Państwo!

 

W związku z informacją z dnia 18.02.2022 r. ogłoszoną przez m.st Warszawa o zamiarze bezprzetargowego zawarcia umowy z własną spółką MPO na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych w Warszawie, od 1 lipca 2022 (dzielnice: Białołęka, Targówek; Ochota, Ursus, Włochy; Śródmieście; Bemowo i Wola) i od 1 października 2022 roku (Mokotów), przedsiębiorcy prywatni (w tym Członkowie ZPGO) a także Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami oraz Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców wnieśli odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej.

 

Przełomowy, korzystny dla odwołujących firm wyrok w sprawie in-house w Warszawie może ostudzić zapędy innych włodarzy gmin do podążania tą drogą, ewentualnie być cennym argumentem w sporze, który być może także Państwu przyjdzie prowadzić na swoim terenie wobec niszczycielskiego dla małych i średnich, polskich, prywatnych przedsiębiorców, wprowadzania in-house przez władze samorządowe. Dlatego zachęcamy Państwa do przystąpienia do odwołania po stronie tych podmiotów !

 

Uwaga !!! Ponieważ M.st Warszawa nie opublikowało informacji o wniesionych odwołaniach, kopie wszystkich odwołań mogą Państwo pobrać na naszej stronie

Ostateczny termin wniesienia przystąpienia do odwołania przypada na poniedziałek tj. 7 marca 2022 r.

Publikacje

Reformę odpadową czas zacząć

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Proste założenia zawiłego systemu ROP

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

"Covidowych" rozwiązań nadal b…

Agnieszka Fiuk- Członek Rady Programowej ZPGO, P...

21
Paź 2020

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.