Członkiem Związku może zostać osoba fizyczna lub jednostka organizacyjna, której celem jest prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie gospodarki odpadami, higieny komunalnej, usług porządkowych, a także usług  i dostaw dla szeroko pojętej branży,  która zatrudnia w tym celu pracowników i ma swoją siedzibę na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Członkostwo w Związku jest dobrowolne i w niczym nie ogranicza samodzielności działania członka oraz nie koliduje z członkostwem w innych związkach, izbach i stowarzyszeniach . W związku z powyższym zachęcamy Państwa do przystąpienia do Związku, który w zamierzeniach programowych ma reprezentować, chronić i pomagać, a także  - co bardzo istotne – informować wszystkich zrzeszonych w nim Pracodawców o wszelkich istotnych aktach prawnych, zamierzeniach władzy ustawodawczej oraz szerszych trendach ewolucji naszej branży. Ma też integrować Środowisko Pracodawców, jak też promować etos reprezentowany przez członków Związku.

Koszty

Koszty związane z członkostwem - zgodnie z ideą Założycieli - mają być dla przedsiębiorstw niewielkie, a jednocześnie rewanżować się atrakcyjną ofertą. Jest to składka kwartalna, której wysokość jest uzależniona od ilości zatrudnionych pracowników i wynosi odpowiednio dla członków zatrudniających:

  • do 20 pracowników 375 zł
  • od 21 do 100 pracowników 600 zł
  • powyżej 100 pracowników 1500 zł

Dokumenty

Niezbędnym, aby przystąpić do Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami jest wypełnienie Deklaracji Członkowskiej i przesłanie jej pocztą na adres Związku.

Łączy nas wspólna droga!

Dlatego przyłączcie się Państwo do naszego Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami. Odeślijcie wypełnioną deklarację, będzie to jedna z najtrafniejszych decyzji podjętych dla dobra Państwa przedsiębiorstwa.

Publikacje

Kaucje i opłaty recyklingowe-gdzie są te…

Leszek Zagórski, Przewodniczący ZPGO, Przegląd K...

15
Wrz 2017

Nowe stawki zabójcze dla MBP

Leszek Zagórski, Przewodniczący ZPGO, Przegląd K...

16
Sie 2017

GOZ - skutecznie do celu, ale bez pośpie…

Leszek Zagórski, Przewodniczący ZPGO, Przegląd K...

16
Sie 2017

Czysty biznes

Karol Wójcik, Przewodniczący Rady Programowej ZP...

10
Lip 2017

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

logo ZPGO

Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami

Al. Jerozolimskie 53, lok. 508
00-697 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.