Członkiem Związku może zostać osoba fizyczna lub jednostka organizacyjna, której celem jest prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie gospodarki odpadami, higieny komunalnej, usług porządkowych, a także usług  i dostaw dla szeroko pojętej branży,  która zatrudnia w tym celu pracowników i ma swoją siedzibę na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Członkostwo w Związku jest dobrowolne i w niczym nie ogranicza samodzielności działania członka oraz nie koliduje z członkostwem w innych związkach, izbach i stowarzyszeniach . W związku z powyższym zachęcamy Państwa do przystąpienia do Związku, który w zamierzeniach programowych ma reprezentować, chronić i pomagać, a także  - co bardzo istotne – informować wszystkich zrzeszonych w nim Pracodawców o wszelkich istotnych aktach prawnych, zamierzeniach władzy ustawodawczej oraz szerszych trendach ewolucji naszej branży. Ma też integrować Środowisko Pracodawców, jak też promować etos reprezentowany przez członków Związku.

Koszty

Koszty związane z członkostwem - zgodnie z ideą Założycieli - mają być dla przedsiębiorstw niewielkie, a jednocześnie rewanżować się atrakcyjną ofertą. Jest to składka kwartalna, której wysokość jest uzależniona od ilości zatrudnionych pracowników i wynosi odpowiednio dla członków zatrudniających:

  • do 20 pracowników 375 zł
  • od 21 do 100 pracowników 600 zł
  • powyżej 100 pracowników 1500 zł

Dokumenty

Niezbędnym, aby przystąpić do Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami jest wypełnienie Deklaracji Członkowskiej i przesłanie jej pocztą na adres Związku.

Łączy nas wspólna droga!

Dlatego przyłączcie się Państwo do naszego Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami. Odeślijcie wypełnioną deklarację, będzie to jedna z najtrafniejszych decyzji podjętych dla dobra Państwa przedsiębiorstwa.

Publikacje

Zmieniać ustawę. Ale w jaki sposób?

Leszek Zagórski- Przewodniczący ZPGO, Przegląd K...

23
Kwi 2018

Dokąd doprowadzi nas mapa?

Karol Wójcik- Przewodniczący Rady Programow...

07
Mar 2018

Ile samorządu w gospodarce odpadami?

Karol Wójcik- Przewodniczący Rady Programow...

07
Mar 2018

Koniec z dumpingowymi cenami za DPR-y

Leszek Zagórski- Przewodniczący ZPGO, Przegląd K...

22
Sty 2018

Partnerzy

zpp

Jesteśmy członkiem
Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

logo ZPGO

Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami

Al. Jerozolimskie 53, lok. 508
00-697 Warszawa

Wszelkie prawa zastrzeżone © ZPGO  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia Polityka plików cookies.